Szkolenie Techniki prezentacyjne, Szczecin, 30-31.03.2009r.

24.03.2009

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), działająca na rzecz MSP, ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Techniki prezentacyjne".

Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy i narzędzi niezbędnych w procesie kreowania i komunikowania wizerunku własnego i/lub firmy.

Słuchacze dowiedzą się:

  • Jak odnaleźć osobisty i swobodny styl prezentowania ?
  • Jak radzić sobie z tremą w czasie wystąpienia ?
  • Jak prawidłowo wykorzystywać mowę ciała ?
  • Jak przeprowadzić błyskotliwą prezentację ?
  • Jak tworzyć konstruktywne relacje ze słuchaczami ?
  • Jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami na spotkaniu ?

Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców - właścicieli lub osób zarządzających firmą oraz do pracowników tych firm. Szkolenie poprowadzi Pani Beata Dobińska - psycholog, trener i wykładowca w dziedzinie zajęć psychologiczno-motywujących, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Na szkoleniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie.

Szkolenie odbędzie się dnia 30-31 marca 2009 roku w godzinach 09.00-16.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

UWAGA !
W szkoleniu może uczestniczyć tylko jedna osoba z firmy.

Łączymy pozdrowienia  - Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.