test1

Konferencja Myśleć Jak Milionerzy - 13 lipca 2008 w godz. od 13:00 do 20:00

09.07.2008

Już po raz trzeci rusza coroczna seria konferencji i spotkań "Myśleć Jak Milionerzy", organizowana przez fundację Kamila Cebulskiego. W Szczecinie, 13 lipca odbędzie się jedno z 16 spotkań, podczas którego będzie można wysłuchać szeregu prezentacji na tematy około biznesowe - realizacja celów, osiąganie sukcesów, zarządzanie finansami. Najciekawsze będą jednak prezentacje biograficzne, podczas których faktyczni milionerzy i ludzie wielkiego sukcesu - przedsiębiorcy, sportowcy i inni wspaniali ludzie - opowiedzą o tym, jak wyglądały poszczególne etapy na ich ścieżce do sukcesu.

Głównym organizatorem imprezy jest Kamil Cebulski, młody człowiek, który w wieku 17 lat założył swoją pierwszą firmę internetową, 2 lata później zatrudnił pierwszego pracownika, a w wieku 20 lat miał ich dziesięciu. Obecnie Kamil ma 24 lata i jedną z większych firm w Polsce zajmujących się handlem internetowym. Otworzył także fundację i w wolnych chwilach zajmuje się promowaniem przedsiębiorczości. Napisał dwie książki "Efekt Motyla" oraz "Myśleć Jak Milionerzy", które okazały się bestsellerami i rozeszły się w ponad 20 tys. egzemplarzy.

Koszt udziału w konferencji wynosi 47 zł. Konferencja rozpoczyna się o godzinie 13.00, a kończy około 20.00. Proponujemy jednak zaplanować sobie cały wieczór, gdyż organizatorzy zapraszają wszystkich po konferencji na wspólną kolację, aby kontynuować rozmowy o biznesie. Rezerwacji można dokonać przez stronę www.MyslecJakMilionerzy.pl lub zapłacić bezpośrednio przed konferencją.

Zapraszamy !!!

Dalszych informacji udziela organizator szczecińskiej edycji: p. Wojciech Wirwicki (w.wirwicki@wszczecinie.pl), telefon +48 693 227 340

 

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej