Fundusz Mikropożyczkowy KLON

Projekt pn. „Fundusz Mikropożyczkowy KLON” realizowany jest przez Polską Fundację Przedsiębiorczości w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w terminie od 01.10.2012 r. na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Wybrane firmy uruchomione w ramach projektu

Z funduszu Klon skorzystało już wiele osób rozpoczynających działaność gospodarczą. Poniżej przedstawiamy przykładowe działaności. Już niedługo Twoja nowa firma może się wśród nich znaleźć.

Akademia piłki nożnej

 

Z udziałem funduszu KLON powstała szkółka piłkarska w nowej szkole podstawowej w Mierzynie oraz rozwinięte zostały usługi  fizjoterapii i  masaży

> Przeczytaj więcej

Centrum ogrodnicze

W ramach finansowania powstało Centrum ogrodnicze. Centrum posiada szeroką ofertę kwiatów i drzew. W ofercie produkty z rodzimych szkółek i lokalnej strefy klimatycznej.

> Przeczytaj więcej

Pizzeria KingFundusz mikropożyczkowy Klon uczestniczył w finansowaniu uruchomienia Pizzerii King w Kołobrzegu. Pizzeria powstała w centrum miasta w atrakcyjnej lokalizacji. 

> Przeczytaj więcej

Sala prób muzycznychFundusz sfinansował projekt związany z uruchomieniem muzycznej sali prób. W ramach projektu zrealizowano zakup sprzętu nagraniowego, komputer, a także  instrumenty.

> Przeczytaj więcej

Kursy ratownictwa medycznegoFundusz przyczynił się do realizacji projektu związanego z utworzeniem firmy szkoleniowej z obszaru ratownictwa medycznego. Firma rozpoczęła działaność wkrótce po złożeniu wniosku.

> Przeczytaj więcej

Usługi geodezyjneFundusz mikropożyczkowy KLON przyczynił się do uruchomienia firmy w obszarze usług geodezyjnych. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem i poszerza zakres usług.

> Przeczytaj więcej

Punkt gastronomicznyDzięki finansowaniu z Funduszu powstał nowy mobilny punkt gastronimiczny z ciekawą ofertą, który pojawia się w różnych rejonach miasta i na imprezach plenerowych.

> Przeczytaj więcej

Windy krzesełkoweFundusz Mikropożyczkowy Klon przyczynił się do utworzenia firmy instalującej windy krzesełkowe dla osób niepełnosprawnych.

> Przeczytaj więcej

Teatr rozmaitościDzięki funduszowi rozwija się teatr rozmaitości, którego działalność artystyczna jest znana w naszym regionie i nie tylko.

> Przeczytaj więcej

Reklama i poligrafiaDzięki finansowaniu z Funduszu powstała nowa firma z branży poligraficznej. Działa prężnie na rynku reklamy i świadczy usługi firmom na rynku lokalnym.

> Przeczytaj więcej

Punkt przedszkolnyFundusz przyczynił się do powstania punktu przedszkolnego. Zakupy wyposażenia i zabawek umożliwiły uruchomienie nowej działalności. 

> Przeczytaj więcej

 

 

 

 

Fotobudka

 


Dzięki pożyczce z Funduszu Mieszkańcy Gryfina mogą wypożyczyć sobie kolorową FOTOBUDKĘ na różnego rodzaju okazje takie, jak: urodziny, chrzciny, komunie, wesela, studniówki, wieczory panieńskie, kawalerskie, festyny, eventy.

> Przeczytaj więcej

Piwa z całego świataFundusz przyczynił się do powstania sklepu z dużym wyborem piwa z całego świata.  Wiele gatunków dostępnych w sklepie "Łowcy Piwa" znajdzie zapewne  amatorów dobrego smaku.

> Przeczytaj więcej

Szkolenia i rozwój osobistyFirma In praxi, również skorzystała ze wsparcia FM Klon. Firma zajmuje się szkoleniami podnoszącymi kompetencje osobiste i zawodowe pracowników a także indywidualne spotkania psychoterapeutyczne.

Przeczytaj więcej
Google+