Fundusz Mikropożyczkowy KLON

 

Fundusz Mikropożyczkowy KLON” realizowany jest przez Polską Fundację Przedsiębiorczości w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest na terenie województwa zachodniopomorskiego.

PFP - Pożyczki KLON

Zadzwoń na numer 728 863 937  lub wypełnij formularz. Ilość miejsc ograniczona!

Wypełnij formularz kontaktowy


Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres email:
Jestem osobą pracującą i/lub pracownikiem naukowym, studentem lub absolwentem
Zamieszkuję teren województwa zachodniopomorskiego
Nie prowadziłem/am działalności gospodarczej w okresie ostatnich 12 miesięcy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami) przez Polską Fundację Przedsiębiorczości z siedzibą w Szczecinie.

 

Wybrane firmy uruchomione w ramach projektu

Z funduszu Klon skorzystało już wiele osób rozpoczynających działaność gospodarczą. Poniżej przedstawiamy przykładowe działaności. Już niedługo Twoja nowa firma może się wśród nich znaleźć.

Akademia piłki nożnej

Z udziałem funduszu KLON powstała szkółka piłkarska w nowej szkole podstawowej w Mierzynie oraz rozwinięte zostały usługi  fizjoterapii i  masaży

> Przeczytaj więcej

Centrum ogrodnicze

W ramach finansowania powstało Centrum ogrodnicze. Centrum posiada szeroką ofertę kwiatów i drzew. W ofercie produkty z rodzimych szkółek i lokalnej strefy klimatycznej.

> Przeczytaj więcej

Pizzeria KingFundusz mikropożyczkowy Klon uczestniczył w finansowaniu uruchomienia Pizzerii King w Kołobrzegu. Pizzeria powstała w centrum miasta w atrakcyjnej lokalizacji. 

> Przeczytaj więcej

Sala prób muzycznychFundusz sfinansował projekt związany z uruchomieniem muzycznej sali prób. W ramach projektu zrealizowano zakup sprzętu nagraniowego, komputer, a także  instrumenty.

> Przeczytaj więcej

Kursy ratownictwa medycznegoFundusz przyczynił się do realizacji projektu związanego z utworzeniem firmy szkoleniowej z obszaru ratownictwa medycznego. Firma rozpoczęła działaność wkrótce po złożeniu wniosku.

> Przeczytaj więcej

Usługi geodezyjneFundusz mikropożyczkowy KLON przyczynił się do uruchomienia firmy w obszarze usług geodezyjnych. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem i poszerza zakres usług.

> Przeczytaj więcej

Punkt gastronomicznyDzięki finansowaniu z Funduszu powstał nowy mobilny punkt gastronimiczny z ciekawą ofertą, który pojawia się w różnych rejonach miasta i na imprezach plenerowych.

> Przeczytaj więcej

Windy krzesełkoweFundusz Mikropożyczkowy Klon przyczynił się do utworzenia firmy instalującej windy krzesełkowe dla osób niepełnosprawnych.

> Przeczytaj więcej

Teatr rozmaitościDzięki funduszowi rozwija się teatr rozmaitości, którego działalność artystyczna jest znana w naszym regionie i nie tylko.

> Przeczytaj więcej

Reklama i poligrafiaDzięki finansowaniu z Funduszu powstała nowa firma z branży poligraficznej. Działa prężnie na rynku reklamy i świadczy usługi firmom na rynku lokalnym.

> Przeczytaj więcej

Punkt przedszkolnyFundusz przyczynił się do powstania punktu przedszkolnego. Zakupy wyposażenia i zabawek umożliwiły uruchomienie nowej działalności. 

> Przeczytaj więcej

 

 

 

 

Fotobudka


Dzięki pożyczce z Funduszu Mieszkańcy Gryfina mogą wypożyczyć sobie kolorową FOTOBUDKĘ na różnego rodzaju okazje takie, jak: urodziny, chrzciny, komunie, wesela, studniówki, wieczory panieńskie, kawalerskie, festyny, eventy.

> Przeczytaj więcej

Piwa z całego świataFundusz przyczynił się do powstania sklepu z dużym wyborem piwa z całego świata.  Wiele gatunków dostępnych w sklepie "Łowcy Piwa" znajdzie zapewne  amatorów dobrego smaku.

> Przeczytaj więcej

Szkolenia i rozwój osobistyFirma In praxi, również skorzystała ze wsparcia FM Klon. Firma zajmuje się szkoleniami podnoszącymi kompetencje osobiste i zawodowe pracowników a także indywidualne spotkania psychoterapeutyczne.

Przeczytaj więcej

Gabinet kosmetyczny Walewska

Patrycja Walewska właścielka Gabinetu Kosmetycznego Walewska skorzystała ze wsparcia FM Klon.

> Przeczytaj więcej

     
Google+

 


Logo

Centrum ogrodnicze na Bezrzeczu działa już od sierpnia br. Inwestycja trwała  niespełna półtorej roku..

- Posiadamy szeroką ofertę kwiatów i drzew. Oferujemy tylko polskie produkty, od naszych rodzimych szkółek i z naszej strefy klimatycznej. Wykonujemy także projekty ogrodów. Od momentu otwarcia, wykonaliśmy już 2 zlecenia i jedno jest w trakcie realizacji.

Młoda biznesmenka przyznaje, że Bezrzecze nie jest przypadkową lokalizacją. Prowadzący szkolenia w Fundacji zwracali uwagę, że miejsce w tej branży jest ważnym czynnikiem potencjalnego sukcesu.